Relacje z debat

Debata społeczna w R.O.D im. Marii Konopnickiej w Łodzi

30.03.2019 roku w sali R.O.D im. Marii Konopnickiej w Łodzi przy ul. Pryncypalnej w Łodzi odbyła się debata zorganizowana przez VII Komisariat Policji KMP w Łodzi.

W spotkaniu wziął udział Z-ca Komendanta VII KP KMP w Łodzi podinsp. Artur Białecki, który  omówił struktury działania komisariatu, analizę stanu bezpieczeństwa na podległym terenie, a także zasady działania aplikacji Moja Komenda oraz cele i założenia programu "Dzielnicowy Bliżej Nas". Następnie zabrał głos Kierownik Rewiru Dzielnicowych VII KP KMP w Łodzi asp. Marcin Sachoń, który omówił założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i plany działań priorytetowych dzielnicowych. W debacie brał również Naczelnik Wydziału Prewencji VII KP KMP w Łodzi podinsp. Sylwester Pacek, który przekazał zasady prawidłowego zabezpieczenia mienia podczas nieobecności działkowiczów.

Ponadto w debacie uczestniczyła również dzielnicowa mł. asp. Anna Frątczak, która w podziękowaniu od działkowiczów za wkład wniesiony w poprawę ich bezpieczeństwa i niesienie pomocy w sprawach bieżących z rąk prezesa R.O.D im. Marii Konopnickiej w łodzi otrzymała odznakę " Za zasługi dla R.O.D".
W spotkaniu wzięli udział również funkcjonariusze SM w Łodzi, prezes R.O.D  oraz pozostali członkowie zarządu i działkowicze.