Poszukiwani amatorzy słodyczy - Kto rozpoznaje - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Kto rozpoznaje

Poszukiwani amatorzy słodyczy

Policjanci z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukają sprawców kradzieży art. spożywczych i elektrycznych. Do zdarzenia doszło 29 listopada 2019 roku w Łodzi w jednym z dyskontów spożywczo - przemysłowych przy ul. Pomorskiej w Łodzi.

Mężczyzna  widoczny na zdjęciu wykorzystując nieuwagę  pracowników sklepu, dokonał kradzieży asortymentu sklepowego w postaci baterii oraz słodyczy. Natomiast drugi mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, pomógł koledze wydostać się ze sklepu poprzez uruchomienie czujki w drzwiach wejściowych, przez które uciekł sprawca.

Rysopis

mężczyzna 1 w wieku około 40 lat, włosy ciemne, krótkie, ubrany był w kurtkę z kapturem koloru jasnego/beżowego, spodnie typu jeans koloru jasnego.

  

 

Mężczyzna nr 2 w wieku około 35-45 lat, ciemne krótkie włosy, ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, czarne spodnie,

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 042 665 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowy z dyżurnym I Komisariatu Policji 042 665 14 00 lub 042 665 14 01