Kradzież portfela - Kto rozpoznaje - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Kto rozpoznaje

Kradzież portfela

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Łodzi prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży portfela z zawartością dokumentów, gotówki oraz dwóch kart do banku PKO S.A, a następnie przy pomocy uprzednio skradzionej karty dokonania wypłaty pieniędzy z bankomatu .

Do zdarzenia doszło 9 listopada 2017 roku w Łodzi w sklepie ,,Nasza Moda” , gdzie kobieta wykorzystując nieuwagę poszkodowanej z jej torebki wyciągnęła portfel damski, w którym były dokumenty oraz karty bankomatowe i pieniądze.  Sprawczyni przy pomocy uprzednio skradzionej karty, dokonała wypłaty pieniędzy z bankomatu mieszczącego się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 292 .    

Przy pomocy zabezpieczonego nagrania z monitoringu udało się uchwycić wizerunek sprawczyni przedmiotowej kradzieży.

Wiek:  45-50lat

Wzrost: brak

Sylwetka: średnia  

Włosy: brak

Oczy:  górne powieki opadnięte

Nos: szeroki , mały  

Usta:  wąskie

Twarz: owalna   

Cecha charakterystyczna: brak  

Ubrana:  w chwili zdarzenia sprawczyni ubrana była  w długie ciemne spodnie, kurtka zimowa ciemna do pasa zapinana na ekspres, na głowie miała jasną czapkę z ciemnym pomponem. 

 

Osoby które rozpoznają kobietę  proszone są o kontakt z Komisariatem Policji  VII w Łodzi ul. 3-go Maja 43  pok. 117 tel. wew.. 27 99,  telefon:  prowadzący postępowanie  042 665 27 99; Naczelnik Wydz. Kryminalnego  042 665 27 98 .