Rozbój w placówce bankowej - Kto rozpoznaje - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Kto rozpoznaje

Rozbój w placówce bankowej

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy rozboju. Do zdarzenia doszło 14 grudnia 2017r. w godzinach 15:24-15:26 w jednej z placówek bankowych na terenie Łodzi w rejonie ulicy Podgórnej.

Napastnik wszedł do banku trzymając w dłoni przedmiot przypominający broń i zażądał od pracowników wydania gotówki. Z uwagi na zabezpieczenia sprawca ostatecznie nie dokonał kradzieży pieniędzy z banku, a jedynie zabrał  portfel z  dokumentami oraz pieniędzmi, należący do jednego z klientów banku.  W chwili zdarzenia był zamaskowany. Po tym opuścił placówkę.

W toku postępowania zabezpieczono zapis monitoringu ujawniający wizerunek napastnika

 

Rysopis mężczyzny: w wieku około 30 lat, wzrostu 180-190 cm, ubrany w czarną kurtkę ortalionową z kapturem - z logo firmy NIKE, spodnie jeansowe niebieskie wytarte, buty sportowe sznurowane - koloru czarnego. Na głowie naciągnięty kaptur od kurtki - czarny. Na twarz zaciągnięty szalik koloru czarnego, na rękach rękawiczki koloru czarnego.

 

W przypadku rozpoznania poszukiwanego prosimy o kontakt z VIII Komisariatem Policji KMP w Łodzi pod nr. tel. 42 665 24 00