śmiertelne potrącenie pasażerki przez autobus - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Aktualności

śmiertelne potrącenie pasażerki przez autobus

Policja pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło około godziny 7:30 na ul. Gojawiczyńskiej 19.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, iż w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do potrącenia 63 - letniej pasażerki przez autobus MPK linii 72 kierowany przez 30 - letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca autobusu został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – trzeźwy. Decyzją prokuratora mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny (665-25-01, 665-25-47) z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

 

 

sierż. szt. Jadwiga Czyż

WRD KMP Łódź

  • Na zdjęciu widzimy stojący radiowóz z Wydziału ruchu drogowego , w tle widać stojący czerwony parawan. Radiowóz stoi przy przystanku autobusowym.
  • Na zdjęciu na pierwszym planie jest widoczny autobus MPK, z dala widać radiowóz, a obok niego stoi czerwony parawan zasłaniający ciało kobiety.
  • Na zdjęciu widzimy stojący na chodniku samochód osobowy , na drugim planie widać radiowóz policyjny , za nim stoi autobus. Obok radiowozu stoi rozłożony czerwony parawan.
  • Na zdjęciu widzimy koło od autobusu Mpk