Aktualności

Dzielnicowi z III Komisariatu Policji KMP w Łodzi na spotkaniu w przedszkolu przy ul. Wyspiańskiego

9 lipca 2019 roku funkcjonariusze Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii Komisariatu III Policji KMP w Łodzi spotkali się z dziećmi z przedszkola przy ul. Wyspiańskiego. Spotkanie to było odpowiedzią na zaproszenie przedszkolaków, które chciały się dowiedzieć jak wygląda praca policjantów.

Kierownik Ogniwa ds. Nieletnich i Patologii asp. szt. Wiktor Zimnicki oraz sierż.szt. Karolina Słowińska w trakcie spotkania z dziećmi, demonstrując sprzęt i wyposażenie służbowe przybliżyli przedszkolakom specyfikę służby. Ponadto funkcjonariusze korzystając z okazji przypomnieli najmłodszym uczestnikom spotkania podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, podwórku oraz w miejscu zamieszkania. Poruszone zostały również zagadnienia dotyczące bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Na zakończenie najmłodsi uczestnicy zaśpiewali wspólnie piosenkę promującą bezpieczeństwo oraz wręczyli podziękowania, ponadto każde z dzieci otrzymało prezent w postaci odblaskowej opaski oraz miało okazję usiąść za kierownicą radiowozu.