Aktualności

Laureaci I etapu Konkursu Dla Dzielnicowych Garnizonu Łódzkiego

07 maja 2018r. zakończył się I etap Konkursu Dla Dzielnicowych Garnizonu Łódzkiego „Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego”.

Komisja konkursowa na czele z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi mł. insp. Wojciechem Włodarczykiem wyłoniła niżej wskazanych laureatów na szczeblu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi do dalszego udziału w konkursie na szczeblu województwa łódzkiego:

st. sierż. Justyna Tomczyk – dzielnicowa z Komisariatu I KMP w Łodzi na podstawie zdiagnozowanego zagrożenia wytypowała do realizacji w okresie 01.02.2017r. – 31.07.2017r. plan działań priorytetowych mający na celu ograniczenie bądź wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie Parku Moniuszki.

st. sierż. Bartłomiej Świderek – dzielnicowy z Komisariatu III na podstawie zdiagnozowanego zagrożenia wytypował do realizacji w okresie 01.08.2017r. – 31.01.2018r. plan działań priorytetowych mający na celu ograniczenie bądź wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie placu zabaw mieszczącego się w Łodzi przy ul. Retkińskiej 114.