Podziękowania dla policjantów - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Aktualności

Podziękowania dla policjantów

19 czerwca 2017 r. przedstawiciele Samorządnego Związku Zawodowego Taksówkarzy RP w Regionie Łódzkim na ręce szefa łódzkich policjantów insp. Pawła Karolaka złożyli podziękowania dla funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, w szczególności dla policjantów pracujących na co dzień w ruchu drogowym - nadkom. Pawła Zbiejczyka, st. asp. Piotra Statecznego oraz mł. asp. Macieja Ruszkowskiego nadzorujących w dniu 5 czerwca zabezpieczenie protestu przewoźników.

Goście podkreślili wysoki profesjonalizm i zaangażowanie z jakim policjanci podeszli do realizacji zabezpieczenia przejazdu kolumny aut biorących udział w proteście, co według ich opinii miało znaczący wpływ na zachowanie płynności, jak również w dużej mierze ograniczyło potencjalne utrudnienia komunikacyjne.

Dzisiejsze podziękowania są motywacją do doskonalenia rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa obywateli. Niezmiennie w tych dążeniach możemy liczyć na życzliwość i współpracę łódzkich taksówkarzy, którzy niejednokrotnie współpracowali z nami w poszukiwaniu osób zaginionych.